На Тернопіллі Михайло Головко пропонує законодавчо закріпити надбавку до зарплатні педагогам

На Тернопіллі Михайло Головко пропонує законодавчо закріпити надбавку до зарплатні педагогам

10.07.14 16:35 0 1069
"Україна переживає складну соціяльно-економічну ситуацію, яку особливо відчувають ті, хто залежить від виплат із б'юджетів, – державного чи регіонального. Зокрема, освітяни вкрай стурбовані Постановою КМУ від 25.03.2014, за якою їх позбавляють гарантованої раніше надбавки у 20% до зарплатні. Як відомо, у багатьох країнах світу вчителі отримують високу заробітну плату. Є необхідність у тому, щоби за педагогічними працівниками зберегти цю надбавку, а у перспективі і примножити дохід від їхньої важливої для держави й суспільства праці", – зазначив автор законопроєкту №4259а щодо встановлення надбавки до заробітної плати педагогічних працівників Михайло Головко.

Автор законопроєкту пропонує на законодавчому рівні закріпити надбавку до зарплатні педагогічних працівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх і профтехосвітніх навчальних закладів.

"У разі ухвалення цього проєкту закону Кабінет Міністрів України, як і будь-який державний орган влади, не зможе скасувати чи змінити грошову надбавку до зарплатні педагогічним працівникам", – підкреслив Михайло Головко.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ