На Тернопіллі у Теребовлі до Дня міста відбувся відкритий турнір зі Street Workout

На Тернопіллі у Теребовлі до Дня міста відбувся відкритий турнір зі Street Workout

10.07.14 20:18 0 1060
7 липня 2014 року в Теребовлі до Дня міста провели відкритий турнір зі Street Workout. Організаторами та суддями змагань виступили активісти Тернопільської молодіжної громадської організації "Студентська Свобода". Змагання з цього виду спорту проводяться в місті вперше, проте за підтримки Теребовлянської міської ради вони були організовані на вищому рівні.

Участь у турнірі могли взяти усі охочі. У цьому спорті є багато різних номінацій, однак саме ці змагання проводились у трьох категоріях: гімнастика, техніка та сила. Слід зауважити, що деякі номінації не потребують особливої фізичної підготовки, а такі вправи, як підтягування, відомі та доступні усім. Перед початком турніру свободівці провели показові виступи та оголосили критерії оцінювання учасників.

"Студентська Свобода" завжди долучається до різноманітних спортивних заходів, що пропагують здоровий спосіб життя, гартують дух, силу та міць. Основна мета змагань – це популяризація спорту серед молоді, поширення його по всій Україні. Таким чином ми будемо будувати нову здорову націю, яка повсякчас оберігатиме й охоронятиме мир та спокій в нашій країні", – наголосив голова Тернопільської обласної "Студентської Свободи" Ростислав Мороз.

Перевагами вуличного спорту є те, що для нього не потрібно спеціялізованого обладнання та матеріяльних витрат. Потрібні лише бажання самовдосконалюватися та вільний час.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ