Іршавські правоохоронці взяли під свій контроль відпочиваючих дітей із Київщини

Іршавські правоохоронці взяли під свій контроль відпочиваючих дітей із Київщини

10.07.14 19:41 0 1061
У розпалі літні канікули чимало батьків відправили своїх дітей на відпочинок. У село Осій, що на Іршавщині вже вдруге приїхали відпочивати діти.

Щоб не допустити нещасних випадків і провести профілактику правопорушень серед дітвори інспектор ВДАІ по обслуговуванню Іршавського району майор міліції Михайло Пушкаш та оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції молодший лейтенант Василь Сочка відвідали у с.Осій, дитячий оздоровчо-туристичний табір «Смерековий камінь».

У табір, що потопає в зелені, розташований на вершині гори, у підніжжі протікає невелика гірська річка є басейн. Серед дітей, які приїхали на відпочинок є діти, які залишились без батьківського піклування, діти-сироти та напівсироти, діти з неблагополучних, малозабезпечених та багатодітних сімей. Загалом, дозвілля цих дітей зовсім не відрізняється від відпочинку їхніх ровесників Вихователями приділяється дітям максимум уваги, щоб відпочинок на Закарпатті дітям добре запам’ятався.

Працівники Іршавського райвідділу міліції Михайло Пушкаш та Василь Сочка під час зустрічі із дітьми звернули їхню увагу на недопустимість самовільного залишення табору відпочинку та необхідності дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Далі, Михайло Пушкаш нагадав дітям правила дорожнього руху та розповів про наслідки їх порушень.

Працівник відділу кримінальної міліції у справах дітей Василь Сочка роз’яснив про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі вчинення ними правопорушень.

На завершення зустрічі діти запросили правоохоронців позмагатися з ними у настільному тенісі. За результатами гри - перемогла дружба.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До 30-річчя створення ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ