Хмельниччина: перемога бібліотеки та її читачів у конкурсі «WikiDay»

Хмельниччина: перемога бібліотеки та її читачів у конкурсі «WikiDay»

11.07.14 13:02 0 1044
Колектив Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського став переможцем у номінації “За створення найбільш сприятливих умов для проведення заходів WikiDay” конкурсу «WikiDay» проекту «Вікіпедія» за програмою «Бібліоміст».

Фахівці бібліотеки створили команду тренерів, які опанували та поділились із читачами технологію створення статей у електронній енциклопедії «Вікіпедія». Реклама конкурсу включала акцію «Долучайся до Wikiday» у міському сквері імені Т.Г. Шевченка, інформацію на веб-сайті бібліотеки, місцевому телеканалі tv 7+, в соціальних мережах Facеbook та В контакте. Бібліотекою було підготовлено інформаційний стенд краєзнавчих документів з питань історії краю, його природи, екології, економіки, науки, освіти, культури.

У конкурсі в бібліотеці взяли участь 10 учасників, 5 із них стали переможцями у номінації «Найкраща Wiki-стаття». Серед них Возна Аліна, Жомірук Євгенія, Кащук Ірина, Петровська Дарина, Співак Галина. Найбільш повно, на думку експертів із «Вікіпедіа Україна», відповідають критеріям Вікіпедії статті «Хмельницькі мажоретки «Альфа»» та «Хмельницький сільськогосподарський ярмарок» Аліни Возної.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Берегівська міліція ...

КОМЕНТАРІ