Про це пише Комерсант.
Про виявлення нового різновиду вірусів було оголошено «Лабораторією Касперского» і компанією Citizen Lab на конференції в Лондоні. Комп’ютерний вірус створила команда італійських хакерів HackerTeam на базі шпигунського софту Galileo.
Троянці крім стеження за iPhone, iPad відслідковують пристрої на платформах Android (віддаленно передають дані хакерам, підключаючи смартфони до інтернету по Wi-Fi), а також Microsoft і Blackberry.
Експерти визначили понад 320 серверів Galileo більш ніж у 40 країнах, у тому числі в Казахстані, Узбекистані й Азербайджані. Загальна кількість пристроїв, інфікованих новими «троянами», в усьому світі становить 2-5 тисяч пристроїв, сказав Голованов.
Аналітик Citizen Lab Морган Маркі-Бур вважає, що вірус використовується хакерами в інтересах держав, у тому числі для стеження за журналістами і політичними активістами. За словами експертів, Galileo видаляється при встановленні незараженої збереженої копії операційної системи.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Петро Колодій закликав ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...
Еволюція віконного декору: чому сучасна москітна ...
Как правильно записать название платформы YouTube на русском
Бани Харькова: от классических традиций до современных spa-форматов
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?
ТОП - 5 Секретов по Установке Замков