Українці фотофлешмобом закликають Європу нарешті ввести нові санкції проти РФ

Українці фотофлешмобом закликають Європу нарешті ввести нові санкції проти РФ

11.07.14 13:22 0 1174
Українці вдалися до фотофлешмобу, щоб спонукати Європу нарешті запровадити обіцяні санкції проти Росії. Цивільні й військові, молодь, пенсіонери і навіть діти фотографуються з плакатами, де англійською закликають захистити Україну та покарати загарбницю Росію. Світлини розміщують у соцмережах, привертаючи таким чином увагу світу до війни, яку РФ розпочала проти України.

Про це IA ZIK повідомили у русі «Відсіч».

фото: facebook.com/vidsich

«Росія є явним агресором – вона вже окупувала український Крим, а тепер експортує тероризм на схід України, засилаючи туди своїх найманців, постачаючи зброю та фінансуючи терористів. Причому вона фактично не приховує цього. Серед терористів багато росіян, керують ними зокрема громадяни РФ Бородай і Гіркін, на озброєнні в терористів новітня російська зброя, останнім часом з’явилися навіть російські танки та безпілотні літаки, – йдеться у повідомленні.

Але Європа наче не помічає нахабної поведінки Росії. Вона й далі зволікає із санкціями третього рівня, хоча вже неодноразово обіцяла їх запровадити. Невже свої бізнес-інтереси Європі важливіші, ніж відновлення справедливості? Невже порушниця міжнародного права Росія зможе вкотре уникнути покарання? Коли у 30-х роках XX ст. Кремль влаштував в Україні Голодомор, Європа теж закривала на це очі. Тоді загинули мільйони українців. Невже Європа повторить історичну помилку й віддасть Україну на поталу Кремлеві?».

фото: facebook.com/vidsich

Як наголошується, українці вже довели своє непохитне прагнення інтегруватися до Європи, гинучи на Майдані, відстоюючи європейські цінності. Тепер українці гинуть від російських куль, відстоюючи європейське майбутнє для своєї країни.

фото: facebook.com/vidsich

«За допомогою фотофлешмобу мирні українські громадяни просять Європу не зраджувати їх і захистити Україну. Особливо зворушують дитячі світлини. Від того, чи зупинить світ путінську Росію, залежить, чи ростимуть українські діти під мирним небом, чи будуть гинути від вибухів і куль», – повідомляють у «Відсічі».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ