У міськраді Тернополя створена комісія для допомоги біженцям з окупованих територій

У міськраді Тернополя створена комісія для допомоги біженцям з окупованих територій

11.07.14 13:05 0 1060
Міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Згідно розпорядження створена спеціальна комісія, яка займатиметься питаннями пов’язаними із соціальним забезпеченням біженців. Очолив комісію заступник міського голови Іван Хімейчук.

Перше засідання комісії відбулося 9 липня, на якій було визначено ряд першочергових заходів, які будуть проведені у місті. Зокрема, на вокзалах міста будуть розміщені таблички з інформацією про допомогу у вирішенні соціально-побутових питань особам, які прибувають з окупованої території.

Також комісія вирішує питання про поселення людей у готельні установи міста та забезпечення біженців харчуванням, забезпечення безкоштовного проїзду, медичного обстеження. Також буде допомагати з відновленням втрачених документів, оформленням дітей у навчальні заклади, а людям пенсійного віку та сім’ям з дітьми забезпечать супровід у виплаті соціальних допомог.

Зазначимо, що біженці з окупованої території можуть звертатися за телефоном (0352) 40-20-02.

До слова, до створення спеціальної комісії питаннями біженців з Криму та Сходу України займалися соціальні служби міськради, волонтери, активісти громадських організацій. Дана комісія створена для координації зусиль усіх структур.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Берегівська міліція ...
Наступна новина: Футбол: найкращу команду ...

КОМЕНТАРІ