Хлопець у парку вигулював собаку породи такса. Назустріч їм прямувала компанія молодих людей, які, судячи з їх не зовсім адекватної та агресивної поведінки, були напідпитку. Як тільки вони побачили домашню тваринку, вирішили розважитись та познущатися над нею.
Злякавшись захмелілих чоловіків, юнак намагався врятувати свого улюбленця і втекти. Це лише розгнівало молодиків. Свою лють вони спрямували на підлітка, почали його бити. Внаслідок цього хлопець отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій лівого стегна.
Вчинивши розправу над власником собаки, компанія вирішила хутко зникнути. Та це їм не вдалося. Про те, що сталося у парку, правоохоронців повідомили випадкові перехожі. Оперативне реагування Управління Державної служби охорони на сигнал тривоги по лінії «102» дало змогу розшукати хуліганів за «гарячими слідами».
Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України (хуліганство).
УДСО при УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Команда Львівщини – ...
Наступна новина: Сергій Шаранич: Більшість ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради