Едуард Леонов відвідав сесію Ужгородської міськради

Едуард Леонов відвідав сесію Ужгородської міськради

12.07.14 08:03 0 1028
Уповноважений парламентської фракції ВО "Свобода" в Закарпатській області Едуард Леонов відвідав сесію Ужгородської міської ради, де розглядали питання постачання питної води, розподіл земельних ділянок та проблеми благоустрою міста.

Як правило, свободівці Закарпаття відвідують засідання обласної, районних та міських рад задля контролю виконання депутатських обіцянок та недопущення незаконних рішень. 11 липня 2014 року Едуард Леонов разом із громадою міста прийшов підтримати звернення щодо зниження ціни на питну воду, адже за новими тарифами вода в Ужгороді стала найдорожчою в Україні.

У своєму виступі свободівець зазначив: " громада міста зібралась, щоби вчергове показати, що саме народ є джерелом влади. Ви повинні підтримати звернення з проханням переглянути тарифну сітку на воду для міста, або ж ухвалити рішення про саморозпуск ради, якщо ви не в змозі представляти інтереси людей. На мою думку, у парламенті знайдеться достатньо депутатів, які підтримають ваше звернення, зокрема я буду всіляко допомагати цьому".

Зрештою депутати ухвалили рішення звернутися до виконувача обов'язків міського голови з проханням відсторонити керівника КП "Водоканал" від виконання обов'язків та провесті аудит діяльності комунального підприємства.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ