Едуард Леонов відвідав Закарпаття

Едуард Леонов відвідав Закарпаття

12.07.14 17:27 0 1397
Народний депутат України Едуард Леонов, уповноважений парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Закарпатській області, провів низку зустрічей з жителями краю, під час яких отримав близько 50 звернень.

Перша зустріч відбулась у приміщенні селищної ради с. Лозещина на Рахівщині. "Після Майдану народ навчився контролювати свою владу. Починаючи від селищного голови і закінчуючи найвищими ешелонами влади у Києві потрібно змусити всіх політиків орієнтуватися на народ. Як депутат буду особисто курувати звернення громадян і робити все можливе для якнайшвидшого їх опрацювання та допомоги", – зазначив депутат-свободівець. Він також доповів про хід розгляду звернень, які йому передали раніше. Громада підняла питання сільського переїзду через колію, яку працівники залізниці так і не відновили; йшлося про збільшення території села Лазещина, прозвучала пропозиція ініціювати на законодавчому рівні зміни до законодавства щодо гірської місцевості, яка дозволяла би гірським селам за спрощеною процедурою повертати свою територію; згадали й проблему місцевого сміттєзвалища, яке створює дискомфорт для жителів села, та попросили направити звернення до екологічної інспекції, а найважливіше питання – проблема сільської дороги.

Наступні зустрічі відбулись у Рахові та селі Косівська Поляна. Народний депутат-свободівець разом із рахівцями обговорив земельні питання, проблему невиплати близько 400 тис. грн. б'юджетних коштів, допомоги багатодітним матерям, а також звернення працівників Карпатського біосферного заповідника з проханням допомогти в контролі виконання рішення зборів працівників заповідника щодо призначення нового керівника. "Потрібно перевірити доцільність спорудження ГЕС, бо область за низьким тарифом продає надлишкову електроенергію за кордон, зокрема, в Угорщину. Це буде стосуватися і місцевих чиновників, які блокують призначені на ремонт дороги кошти", – прокоментував Едуард Леонов. У Тячеві депутат отримав прохання розібратись із нелегальними "казино" та незаконною вирубкою лісу, що спостерігається по всій області.

10 липня 2014 року пройшли зустрічі Едуарда Леонова із жителями Іршави та Ужгорода. В Іршаві піднімали питання конфлікту в с. Кушниця, де триває кількарічне протистояння між односельцями в питанні легітимності виконувача обов'язків голови. Багато питань стосувалось Довжанського Лісомисливського господарства та нарікань на роботу прокуратури, яка не виконує своїх прямих функцій. В Ужгороді мешканці звертались із конкретними проблемами й скаржилися на соціяльні та інші служби, які погано виконують свої функції.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До місцевих бюджетів ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ