Українські митці стали на захист Надії Савченко

Українські митці стали на захист Надії Савченко

12.07.14 17:39 0 1176
На захист льотчиці Савченко стали відомі українці і, зокрема, митці.

Усі в один голос твердять: уряд, дипломати і особисто Президент мають зробити все, щоб українська героїня якнайшвидше повернулася додому.

«Надя Савченко ж прекрасний дизайнер, вона дуже різностороння. Те, що вона була пілотом, для мене це була новина. Це ганьба велика для Росії, що вона користується такими методами. Нам треба показати, яка в нас держава, як ми вміємо захищати своїх дітей, визволити її. Таких льотчиць не буває багато», – сказала співачка, народна артистка України Ніна Матвієнко.

Український філософ Мирослав Попович побажав Надії вистояти.

«Не око за око і не зуб за зуб. Може тільки тиск світової громадськості якоюсь мірою залякувати. Я всім серцем бажаю цій дитині вистояти», – сказав Мирослав Попович.

А письменник Олександр Ірванець присвятив льотчиці вірша.

Підтримав героїчну льотчицю і поет Дмитро Павличко.

«Її хочуть принизити, змусити стати на коліна, сказати, що вона, бачите, зайнялася не тою справою. А вона одразу сказала: «Я тут, бо я присягнула Україні». Будь спокійна, Надієчко, не говори багато, ти нічого не вина», – порадив Павличко.

Актриса Ада Роговцева надзвичайно обурена тим, що вчинила Росія.

«Я взагалі не розумію, коли мордують жінку. Мордувати жінку не можна. І коли люди таке роблять, гріх великий. І велика кара Божа чекає на них», – наголосила Роговцева.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко переконує, що зробить все можливе для визволення героїчної Савченко.

У сім’ї Надії Савченко немає коштів навіть поїхати до Воронежа, де утримують льотчика. Надія і її сім’я потребують допомоги, пише ТСН.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку сестри Наді:

№ картки 5168 7553 9977 4294

Савченко Віра Вікторівна

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ