10-й батальйон територіальної оборони Житомирщини готовий діяти за призначенням

10-й батальйон територіальної оборони Житомирщини готовий діяти за призначенням

12.07.14 11:04 0 1041
На цьому наголосив під час брифінгу для представників ЗМІ голова облдержадміністрації Сидір Кізін. Військові батальйону готові обороняти мирних громадян як нашої області, так і східних регіонів України.

Командир батальйону територіальної оборони №10 на території Житомирської області полковник запасу Василь Осипчук розповів про мету та основні завдання батальйону. Це забезпечення функціонування органів державної та місцевої влади; охорона та оборона важливих соціальних об’єктів, посилення ділянки державного кордону; боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; підтримання, у разі введення, правового режиму воєнного стану на території області.

«Наразі батальйон вже сформовано, проведено бойові злагодження. Військові готові до виконання завдань за призначенням, а також до забезпечення охорони та безпеки як мирним громадянам, так і будівельникам нашої області, якщо ті працюватимуть над відновленням східних регіонів», - зазначив Василь Осипчук.

Сержант батальйону Микола Тулісов запевнив, що у військових вистачить і сил, і зброї, і спецзасобів для того, аби захистити державні органи влади від проплачених кримінальних елементів. А також запросив тих, хто прагне стояти в обороні Батьківщини та має бойовий досвід, поповнювати ряди 10-го батальйону територіальної оброни Житомирщини.

Сидір Кізін зазначив, що наразі опрацьовується питання створення в області не батальйону, а бригади. За його словами, саме так вже вчинили в Кіровоградській області, що дало можливість збільшити кількість військових та посилити безпеку.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинь: треба ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ