В Закарпатській області виноградівська "Свобода" домоглася справедливого суду над комуністами, які знущалися з дітей

В Закарпатській області виноградівська "Свобода" домоглася справедливого суду над комуністами, які знущалися з дітей

13.07.14 15:51 0 1187
10 липня 2014 року на Закарпатті відбулося завершальне засідання суду в справі двох місцевих комуністів, які знущались з дітей. У Виноградові в районному суді зачитано вирок депутату районної ради комуністу В.Дубляку та його поплічнику В.Хромею. Адвокат потерпілої сторони переконливо довів очевидність провини підозрюваних.

Голова Виноградівської районної організації ВО "Свобода" Володимир Палінкаш, коментуючи перебіг і результат судового процесу, зазначив: "Хочу зауважити, як мужньо трималися діти та їхні батьки, позаяк судовий розгляд з різних причин затягнувся майже на півтора року. Коли слухав дітей, як жорстоко над ними знущались, – волосся дибки ставало. Дітей після побиття за волосся та руки стягли та поскидали до машини, потім Дубляк пригрозив, що зараз усіх розстріляє або вивезе на Тису і втопить. Діти підтвердили, що вже й не сподівалися, що вийдуть від нелюдів живими. Свободівці брали активну участь у підтримці постраждалих сімей та вистояли пікети задля справедливості суду".

Суд у повному обсязі підтримав звинувачення та кожному з підсудних за завдання тілесних ушкоджень, насильницьке позбавлення волі дітей групою осіб та завдану дітям моральну шкоду присудив вирок – 3 роки позбавлення волі, 15 тис. грн. кожній дитині за шкоду здоров'ю та моральну компенсацію, а також по 50 неоподаткованих мінімумів з кожного підсудного у фонд держави.

Свободівці разом із громадою та потерпілими після оголошення вироку висловили надію на поступове відновлення довіри людей до судової гілки влади.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олег Панькевич: ...
Наступна новина: Науковці розшифрували ...

КОМЕНТАРІ