Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, – передає прес-служба МВС.
За його словами, у оперативним штабом був організований суботник з прибирання території та вивозу сміття, до проведення якого долучилися місцеві мешканці.
Крім того, працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій розмістили польовий душ з гарячою водою, скористатися котрим можуть мешканці міста, а також польову кухню з гарячим харчуванням.
Шкіряк зазначив, що у повному обсязі відновиться енергопостачання у с. Миколаївка.
Цей населений пункт був форпостом бандитів «Стрілка»-Гіркіна і дуже сильно постраждав від дій терористів, адже там відбувалися найзапекліші протистояння, – зазначили у прес-службі.
«Слов’янськ, Краматорськ та інші звільнені міста оговтуються від пережитої трагедії і знову звикають до мирного життя», – наголосив радник глави МВС.
Як відомо, 5 липня українські військові звільнили місто від терористів
Українська правда
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим