40-річний чернівчанин разом із своїм товаришем вирішили посидіти «за пляшкою» проте, як часто буває у таких випадках, горілка дуже швидко закінчилась, а грошей на ще одну ні у кого з товаришів не знайшлось.
Тож гостинний хазяїн пообіцяв роздобути спиртне і навіть не став відходити далеко від будинку. У дворі багатоповерхівки він натрапив на автомобіль «ВАЗ 2108» і вирішив, що власники можливо лишили щось цінне у салоні. Потягнув дверцята за ручку, а вони виявились відкритими.
З’ясувалось, що власник лишень відійшов від свого «залізного коня» на декілька метрів і коло під’їзду згадав, що забув натиснути на кнопку сигналізації, коли ж обернувся - побачив, що у його авто намагається залізти невідомий.
Чоловік одразу зателефонував на «102» та утримував зловмисника до приїзду правоохоронців.
З’ясувалось, що крадій вже був засуджений за майнові злочини, тепер у його «послужного списку» з’явиться ще один епізод.
Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 через ст. 15 (замах на крадіжку) Кримінального кодексу України.
Триває слідство
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору