Новонароджене дитя розминулось у житті із татом-солдатом

Новонароджене дитя розминулось у житті із татом-солдатом

13.07.14 13:38 0 1152
В Ігоря Упорова, який загинув під час виконання військового обов’язку на Сході України в останні дні так званого перемир’я в ніч після його похорону народилась дочка. Ім"я їй волинський герой обрав сам. Про це пише Волинь-нова.

Ігоря Упорова призвали ще 7 квітня, Володимир–Волинська військова частина. На війну потрапив у травні. Часто телефонував дружині, яка мала от–от народити. Підтримував, переживав і вірив, що все буде добре.

Смертельний осколок знайшов його 28 червня — в День Конституції України й останній день перемир'я. Старший солдат Ігор Упоров був на броні БМП-2, коли під час обстрілу він зрикошетив і потрапив йому під бронежилет. На офіційних сайтах зазначали, що помер від втрати крові ще у вертольоті, яким його перевозили до шпиталю.

До слова, службу Ігор Упоров проходив у Львові у внутрішніх військах. Навіть півроку перебував у складі миротворчих військ у Косово (Югославія). На контрактну службу пішов у Володимирі–Волинському.

Відспівували героя 2 липня у Свято–Василівському храмі Володимира–Волинського. Попрощатися з Ігорем прийшли рідні, близькі, друзі, колеги–військовослужбовці, знайомі й зовсім не знайомі люди.

А вже вночі, після закінчення цього трагічно–печального дня, в пологовому будинку княжого града на світ з'явилася крихітка, котру, як і хотів Ігор, назвали Віолеттою.

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцькі оперативники ...
Наступна новина: Канада розширює список осіб ...

КОМЕНТАРІ