В Чернівецькій області зведений загін рятувальників Дніпропетровщини відбув на допомогу мешканцям міста Слов’янськ

В Чернівецькій області зведений загін рятувальників Дніпропетровщини відбув на допомогу мешканцям міста Слов’янськ

13.07.14 12:11 0 1221
На допомогу мешканцям міста Слов’янськ для проведення відновлювальних робіт та забезпечення життєдіяльності населення відправилися Дніпропетровські рятувальники у складі спеціально сформованого загону.

11 липня автоколона зведеного загону у складі 12 одиниць спеціальної техніки та 55 чоловік особового складу вирушила до Донецької області. До Слов’янська рятувальники доставлять оснащення, необхідне для відновлення нормального функціонування систем життєзабезпечення населення й території, зокрема спеціальний транспорт для проведення піротехнічних робіт, аварійно-рятувальні автомобілі та засоби забезпечення.

«Рятувальники Дніпропетровщини готові до виконання завдань за призначенням на території м. Слов’янськ. Для відновлення міських систем життєзабезпечення направлено спеціальний рятувальний загін, укомплектований інженерною, рятувальною, пожежною та піротехнічною технікою і обладнанням, транспортом для перевезення особового складу та засобами зв’язку. До розгортання та функціонування у польових умовах готові пункти життєзабезпечення. Напередодні мешканцям Слов’янська доставлено необхідну гуманітарну допомогу, з урахуванням нагальних потреб населення, у тому числі, продукти харчування та електрогенератори», – зазначає Ігор Романюк.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: на ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ