Лучан від магазинів вже тошнить...

Лучан від магазинів вже тошнить...

14.07.14 13:06 0 1197
На розі вулиць Кравчука та Воїнів інтернаціоналістів у місті Луцьку виріс величезний паркан, який своїм виглядом сповістив про початок масштабних будівельних робіт. Люди забили на сполох – гадки не мають що тут будуватиметься. Із чуток довідались про будівництво торговельно-офісного закладу. Тепер , кажуть пенсіонери, в шоці.

Лучанка Галина Ройко розповіла: «Хто дав дозвіл? Подивіться - в нас в цьому будинку є і аптека, і нотаріус, і перукарня і нам за 5 хвилин іти до супермаркетів, до ринку і магазин, і соціальний недалеко».

Щоб дізнатися хто ж будуватиме і хто дав дозвіл на будівельні роботи мешканці зателефонували до міської ради. Їм призначили зустріч на 8 годину ранку на місці майбутнього будівництва. Схоже, до побачення як годиться не підготувалися.

Галина Ройко зауважила: «Вранці ми телефонували в муніципальну службу. Муніципальна служба сказала, що всі інстанції, які давали дозвільні документи збираються і дуже незадоволені були, що визвали телекомпанію «Аверс».

За кілька годин таки з’явилися, а питань у мешканців назбиралося чимало.

Лучанин Ігор Ковальчук: «У мене запитання, починаючи від виділення цієї ділянки і від стіни має мінімум метер бути. Ділянка виділена в притик до стіни - це раз. Далі до самого проекту, починаючи від генплану , фундаментів самих планувань, ну дуже багато питань… Зробити експертизу, якщо експертиза дасть цікаві зауваження, значить цей проект не може бути. Декларація має бути відкликана.

Головний спеціаліст служби управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Андрій Наумук зазначила: «Є земельна ділянка, яка перебуває у власності забудовника, є декларація про початок будівельних робіт, є проектна документація. Перевірки може здійснювати тільки інспекція будівельного контролю у Волинській області. Чи законно, чи незаконнно?».

Мешканці будинку Воїнів Інтернаціоналістів, 7 заявляють, що погодження з МЖК, який їх обслуговує просто нема. В ордері є тільки печатка восьмого ЖКП у графі навпроти ЖКП №11.

Інженер технічного нагляду Віктор: «На мою думку всі дозвільні документи оформленні згідно з чинним законодавством. І підрядник, і замовник має повне право будувати. Єдинне, що не всі документи на даний момент ми можем представити. Потрібно, щоб уповноважили представника і ми надамо йому копію усіх документів, які необхідні».

У містобудівних умовах та обмеженнях Луцькради вказано, що на цій ділянці площею 20 сотих можна зводити будинок, максимум 5-типоверховий... Забудовником нового закладу є Олеся Віталіївна Семенишина. Що цікаво, в договорі про купівлю-продаж від 10 квітня 2014 року вказано, що цю земельну ділянку відчужив Марчук Віталій Зіновійович. Люди подейкують, що через дорогу навпроти офісні приміщення теж належать Олесі Семенишиній.

Отож, такий собі привіт від колишнього міського голови Антона Кривицького. Схоже, за таким сценарієм ще не один торговий заклад виросте в Луцьку. А шпарин у законодавстві не бракує, часто за давністю кінці кидають у воду.

За матеріалами: ТРК «Аверс»

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Сумах символічно ...

КОМЕНТАРІ