У Житомирі міліціонери передали вихованцям дитячого притулку подарунки від власних дітей

У Житомирі міліціонери передали вихованцям дитячого притулку подарунки від власних дітей

15.07.14 17:59 0 1064
Нещодавно працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського міськвідділу міліції завітали до дітлахів, які нині позбавлені справжнього батьківського піклування. Міліціонери подарували дітлахам книжки та іграшки, приділивши увагу кожному з маленьких вихованців закладу.

У обласному центрі соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім» нині живуть понад 30 маленьких вихованців, причому більша половина з них – дошкільного віку. Дітлахи, батьки яких не приділяли належної уваги та турботи власним чадам, нині проходять тут курс реабілітації та очікують вирішення подальшої долі: хтось піде жити до найближчих родичів, когось заберуть нові батьки у прийомні сім’ї, декому доведеться навчатися в інтернатних закладах.

- Усі вихованці притулку мають складну долю. Дехто з них саме тут уперше бачать нормальну постіль та їжу, навчаються елементарним правилам гігієни та поведінки у суспільстві, - говорить начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського МВ УМВС Леонід Дяченко. – Але вони, як і їх однолітки, хочуть гратися та навчатися, розвиватися й рости. Відтак наш колектив вирішив влаштувати для них приємний сюрприз.

До ініціативи міліціонерів долучилися їх родини: подарунки для однолітків зібрали та передали наймолодші члени сімей, віддавши найулюбленіші іграшки та книжки.

- Коли я розповіла своїм молодшим сестричкам, що готую подарунки для дітей з притулку, вони принесли мені свої ляльки ті ігри, - розповідає працівник «дитячої» міліції Ірина Торовіна. – Дівчатка сказали, що у них іграшок багато, а дітям, про яких не турбуються мами й тата, вони потрібніші.

Відтак, назбиравши два великих пакети забавок для найменших дітлахів та кілька пакунків з книгами для школярів, правоохоронці завітали у «Сонячний дім». Діти з радістю зустріли гостей, одразу обліпивши їх з усіх сторін, адже добре знають «своїх міліціонерів» - більшість із них саме правоохоронці привели сюди, аби вберегти від біди.

Хлопчики та дівчатка миттю розібрали іграшки та розпочали веселі забави. Тим часом старші школярі розпитували міліціонерів про книжки, роздумуючи, яку з них читати найпершою. Вони розповідали правоохоронцям про власні досягнення та плани на майбутнє, цікавились, як потрібно вчиняти у тих чи інших ситуаціях.

Правоохоронці закликають і житомирян приєднуватися до їх ініціативи та подарувати закладу необхідне: канцелярське приладдя, іграшки, книжки, дитячий одяг, засоби гігієни. Діти та вихователі «Сонячного дому» завжди радо зустрічають гостей.

Наталя Тимчук,

СЗГ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ