Коли власний дім заповнили жаби

Коли власний дім заповнили жаби

17.07.14 12:31 0 1085
Власне озеро у підвалі будинку отримали мешканці луцької п’ятиповерхівки на вулиці Новочерчицькій, 1. Після дощу - в підвалі починають кумкати жаби. Про це повідомляє ТРК «Аверс».

Сюрприз у вигляді власного ставка в підвалі, мешканці четвертого під’їзду отримали відразу після зливи, що була на вихідних. Люди кажуть, із водою, яка підмиває будинок, воюють уже кілька років. Поки - безрезультатно.

Мешканка будинку Галина розповіла: «Наш підвал затоплює, ми вже кричимо років шість-сім. Весь час… Вся дощова вода, як тільки великий дощ, потрапляє у підвал… Стіни полопали. Під вікнами все попрогнило - то, шо може бути в хаті».

Від грибка, який псує стіни майже в усіх квартирах першого поверху, люди рятуються як можуть. Хтось утеплює стіни, а хтось часто робить ремонт.

Кажуть підвали підтоплює після того, як людям перекрили стару теплотрасу та облаштували бойлерну. Коли мешканці забили на сполох - працівники житлово-комунального підприємства причину підтоплення знайшли майже відразу.

«Підвал 4 під’їзду затоплюється через попадання в лотки недіючої теплотраси, яка колись функціонувала для опалення будинку від котельні підприємства «Зовнішекономхліб». Працівники ЖКП № 2 проведуть відповідні роботи до 1.10.2012 р», - розповідає Галина.

Підмостку біля будинку комунальники почали робити зі старого асфальту, що вже був у використанні. Тільки от не закінчили. Шматки невикористаного матеріалу тепер прикрашають двір будинку.

Будинок на балансі ЖКП №2 . Його директор Володимир Рижук запевняє, недіюча теплотраса ні до чого: «Теплотрасу відкривали, і самі мешканці бачили, що вона - суха. Через неї не йшло. А біля самої стіни - все засипано, втрамбовано і забетоновано. Вода відкачається - будем бачити звідки більше йшло».

Комунальник обіцяє, що до кінця липня навколо будинку зроблять підмостку. І це відразу підсушить підвал.

Тож поки ЖКП не почне заливати бетоном навколо будинку підмостку, мешканцям залишається тільки молитись, щоб не було дощу.

ВН

Джерело: Сім’я і Дім
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Бобало керуватиме ...
Наступна новина: Країни БРІКС створюють ...

КОМЕНТАРІ