Одразу після Святої Літургії, яку провадив Першоієрарх Тернопільсько-Зборівський, паломники почали шикуватися в колону. Відтак Архиєрей благословив піших прочан і вони рушили з молитвою у дорогу. На чолі колони отці несли ікону Матері Божої Зарваницької, а також образ та мощі Блаженного Василія Величковського.
"Для кожної людина проща — це, найперше, можливість всеціло віддатися молитві, побути наодинці з Богом та собою, - зазначив голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк. - Цьогорічна проща обіцяє бути велелюдною. І це тішить, бо спільна молитва за мир в українській державі нині є дуже важливою. Тому, дорогі тернополяни, дорогі українці, запрошуємо кожного з вас на прощу до Зарваниці, що відбуватиметься 19-20 липня. Адже чим більше буде нас, тим сильнішою буде наша молитва і тим більшою впевненість у тому, що на українській землі запанує спокій".
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Закарпаття: на Тячівщині ...
Наступна новина: 17 липня голова ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим