У Львівській області яна Шемякіна – бронзова призерка світової першості з фехтування

21.07.14 15:37 0 1151
Вихованка львівської школи фехтування, Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна у столиці Татарстану, де триває чемпіонат світу з фехтування, виборола звання бронзової призерки чемпіонату світу 2014 року!

На шляху до нагороди Шемякіна почергово перемогла Александру Теран з Мексики (15:8), нашу українську шпажистку Олену Кривицьку (14:13) та японку Айяку Симоокаву (6:4).

В 1/4 фіналу Шемякіна зустрілася з Кон Мань Вай з Гонконка і здобула перемогу з рахунком 9-8.

У півфінальному поєдинку лише у додатковий час українка поступилася італійці Росселлі Фіамінго – 12:13, яка і стала переможницею світової першості.

Срібло здобула Врітта Хайдеманн з Німеччини, а ще одна бронза в Еріки Кірпу з Естонії.

Загалом у складі збірної команди України на цьому чемпіонаті змагаються шестеро фехтувальників Львівщини: Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна, Анастасія Івченко (шпага), Клод Юнес, Павло Сирачинський, Пилип Колесников, Олександра Сенюта (рапіра).