Представники Товариства Червоного Хреста України в Хмельницькій області провели навчально-практичні заняття з працівниками Державтоінспекції щодо надання першої домедичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах, адже вартові доріг зазвичай першими прибувають на місце ДТП і часто саме від їхніх професійних дій залежить життя людей.
Під час занять медики разом із правоохоронцями змоделювали та розглянули різноманітні ситуації, які можуть виникнути внаслідок ДТП, вчилися робити штучне дихання і непрямий масаж серця, правильно транспортувати потерпілого, накладати пов’язки та шини тощо.
Під час лекції медики наголошували на тому, що є поняття так званої «золотої години». Якщо в межах цього часу не надати допомоги потерпілому, то подальші дії медиків можуть і не дати позитивного результату. Тому працівники ДАІ просто зобов’язані вміти надавати першу домедичну допомогу та, головне, не боятися це робити.
СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей