Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області викрили 56-річного керівника одного з приватних підприємств, який під час будівництва багатоквартирного житлового будинку за державні кошти, склав та затвердив фіктивні акти приймання виконаних будівельних робіт, а також вніс туди неправдиві дані про обсяги виконаних робіт.
Судова інженерно-технічна експертиза підтвердила, що деякі будівельні роботи не були виконані взагалі, а інші виконані частково. Таким чином приватний підприємець завдав збитків державному бюджету на суму понад 2 мільйона гривень.
Правоохоронці скерували кримінальне провадження до суду за ознаками кримінального правопорушення передбаченого за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,
за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинські аграрії очікують ...
Наступна новина: Працівники ДАІ Рівненщини ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей