У Рівненській області рятувальники допомогли зібрати та відправити продукти харчування військовослужбовцям, які задіяні у антитерористичній операції
21 липня з смт. Гоща вирушила вантажівка із майже 24 тоннами продуктів харчування для військовослужбовців району, які задіяні в антитерористичній операції в східних областях України. Захід відбувся за ініціативи Гощанської районної державної адміністрації. До збору продуктів долучилися товаровиробники, підприємці та прості гощанці. Серед продуктів, які надали мешканці району: картопля, овочі, борошно, макарони, крупи, цукор, сало, м`ясні та рибні консерви, сік, мінеральна вода, печиво та чай. Рятувальники Держслужби з НС спільно з представниками райдержадміністрації долучилися до збору благодійної допомоги та забезпечили оперативне завантаження зібраних продуктів у автомобіль.
Гощанський РС ГУ ДСНС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
КОМЕНТАРІ