Микола Собуцький: "Селянин має стати повноправним суб'єктом ринку"

Микола Собуцький: "Селянин має стати повноправним суб'єктом ринку"

23.07.14 13:44 0 491
Селянин має стати повноправним суб'єктом ринку та впливати на нього Це сприятиме зростанню продуктивності праці і наближенню українського агропромислового комплексу до европейських стандартів. Про це під час прес-конференції 21 липня 2014 року заявив заступник голови Волинської обласної державної адміністрації свободівець Микола Собуцький.

"Для того, щоб український агропромисловий комплекс став одним із провідних у Европі і вийшов на світові ринки, селянин має стати повноправним суб'єктом ринку. У XXI столітті у царині АПК неможливо обійтися без таких якостей як професіоналізм, комплексний підхід до виробництва, заготівлі, зберігання та збуту продукції. Українські аграрії повинні вивчати передовий світовий досвід, об'єднуватися у спілки, брати активну участь в просуванні своєї продукції на ринок. затребуваний саме професіоналізм без двох букв "ф" як було під час режиму Януковича", - відзначив заступник голови Волинської ОДА.

Також свободівець Микола Собуцький зауважив, що волинські аграрії вже навчилися досягати европейських стандартів і виходити на европейські показники продуктивності праці:

"Нехай не всі, але окремі суб'єкти господарювання в царині сільського господарства демонструють високі показники урожайності, які відповідають провідним світовим аналогам. Зі свого боку я докладатиму усіх зусиль, щоби наші аграрії якнайшвидше переймали світовий досвід, отримували знання, а потім використовували їх. Зараз досягнута домовленість про те, що волинські фермери поїдуть у Польщу задля вивчення передових форм ведення виробництва. Станом на з Волинської області 4 підприємства царини АПК проходять інспекцію на предмет виходу на ринок Европи. Впевнений, що таких кількість суб'єктів господарювання зростатиме".

Крім того, Микола Собуцький подякував волинським селянам за їхню активну участь у зборі продовольства для української армії та підтримці українських військових, відзначивши, що Волинь серед лідерів за постачанням продуктів харчування для потреб українських Збройних Сил.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ