У Волинській області забезпечення прозорості та повне дотримання прав абітурієнтів – головне завдання цьогорічної вступної кампанії

У Волинській області забезпечення прозорості та повне дотримання прав абітурієнтів – головне завдання цьогорічної вступної кампанії

23.07.14 10:46 0 482
Заступник голови облдержадміністрації Роман Карпюк провів нараду з представниками волинських вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, щоб наголосити на основних питаннях і завданнях вступної кампанії.

Цього року вчасно доведено державне замовлення та в повному форматі запроваджено Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), а вступники активно користуються системою «Конкурс» та подають електронні заяви.

За словами начальника управління освіти та науки облдержадміністрації Валентини Загреви, головними завданнями цьогорічної вступної кампанії - забезпечення прозорості та повне дотримання прав абітурієнтів. Також вишам необхідно дотримуватись правил прийому, єдиних вимог з організації та проведення вступної кампанії, незалежно від статусу, підпорядкованості чи форми власності, а також достовірно та своєчасно подавати статистичну звітність.

За цими критеріями буде оцінюватися робота кожного вищого навчального закладу.

Валентина Загрева наголосила, що університетам ні в якому разі не можна допустити здійснення прийому без ліцензій або перевищувати ліцензований обсяг. Також не можна зараховувати студентів технікумів та коледжів, освіта яких не відповідає напряму подальшого навчання та прийом на пільгових умовах без відповідних підстав.

«На жаль, такі порушення були зафіксовані минулого року у вищих навчальних закладах України, тому ми не маємо права допустити їх повторення. У разі ж допущення такого факту, Міністерство освіти та науки може позбавити університет ліцензії. Людська оцінка – це найвищий рівень реклами вашого навчального закладу, його керівників та викладацького складу», - підкреслила начальник управління освіти та науки облдержадміністрації.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Житомирі говорили про ...

КОМЕНТАРІ