У Волинській області любомльська райрада з ініціативи націоналістів надала 95 тисяч гривень на мобілізованих мешканців району

У Волинській області любомльська райрада з ініціативи націоналістів надала 95 тисяч гривень на мобілізованих мешканців району

23.07.14 11:31 0 401
21 липня 2014 року позачергова сесія Любомльської райради Волинської області, скликана з ініціативи голови районної ради свободівця Миколи Сушика, одноголосно затвердила "Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, у яких проходять службу жителі Любомльського району".

Сесія була скликана через необхідність якнайшвидшого ухвалення районної "Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин та підрозділів правоохоронних органів в області, у яких проходять службу жителі Любомльського району". У підсумку депутати підтримали документ, який дасть можливість освоїти кошти в сумі 95 тисяч гривень, які надійшли у вигляді субвенції обласного б'юджету районному.

Ці кошти передбачається спрямувати на закупівлю засобів захисту, матеріяльного забезпечення та необхідного військового майна роти патрульної служби міліції особливого призначення "Світязь" і першого батальйону територіяльної оборони, який дислокується у Володимирі-Волинському. Всього з Любомльського району у батальйоні оборони зараз перебуває 17 чоловік.

На сесії також були присутні народний депутат від ВО "Свобода" Євген Мельник і перший заступник голови Волинської облради свободівець Олександр Пирожик, які закликали підтримати зазначену Програму.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У п’ятницю Зоя Казанжи ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ