Слідчо-оперативна група з’ясувала, що 15-річна дівчина в себе вдома випила велику кількість медикаментів, після чого їй стало погано. Дівчину доставили швидкою в реанімаційне відділення райлікарні. Причини та обставини даної події встановлюють правоохоронці.
Оксана Кобзаренко
Виноградівський РВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі скільки ...
Наступна новина: США: Тажаякова визнали ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим