У Львові презентують збірку віршів Героя Небесної соті Богдана Сольчаника

У Львові презентують збірку віршів Героя Небесної соті Богдана Сольчаника

23.07.14 14:04 0 410
25 липня у дворику Музею ідей у Львові (вул. Валова, 18) близькі та друзі Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника презентуватимуть збірку його віршів – «Кухні мого покоління».

Як повідомили організатори, презентація розпочнеться о 19:00.

Збірка містить особисту, суспільну та любовну лірику, написану у період з 2002 по 2013 рік. Вірші, що увійшли до книжки, розкривають світогляд автора, його внутрішні переживання та ставлення до подій сучасності.

На захід запрошують усіх, хто знав Богдана, – його товаришів, колег, студентів. Присутні зможуть отримати примірник книги.

Довідка.

Богдан Сольчаник народився та виріс у Старому Самборі. Після закінчення школи, вступає на історичний факультет Львівського національного університет імені Івана Франка, а згодом робить вибір на користь соціології й закінчує магістерську програму з цієї дисципліни. Працюючи над дисертацією при Варшавському університеті, з 2013 р. починає викладати в Українському католицькому університеті.

Попри плідну наукову роботу, Богдан є активним учасником громадського життя Львова. Ще з 2003-го він долучається до протестних студентських середовищ. Пізніше, повернувшись з навчання у Польщі, організовує пікети на захист жителів Врадівки та мріє започаткувати власний аналітичний центр.

20 лютого 2014 року Богдана не стало. Снайперська куля забрала його життя на вул. Інститутській у Києві під час трагічних подій Революції гідності.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Держінспектори Волині ...

КОМЕНТАРІ