Юнацька збірна команда України здобула третє місце на V Чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту

Юнацька збірна команда України здобула третє місце на V Чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту

23.07.14 10:20 0 386
З 13 по 20 липня у чеському місті Світава відбувався V Чемпіонат світу з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, у якому брали участь 11 команд. Українська збірна ввійшла у трійку призерів і здобула третє загальнокомандне місце, пропустивши вперед тільки команди Білорусі та Росії, які традиційно вважаються найсильнішими.

Українська команда продемонструвала високі результати і гідно представила нашу країну на міжнародній арені. Всі юнаки виклалися максимально, і саме їхнє прагнення до перемоги, спортивний азарт і налаштованість на боротьбу стали запорукою успіху.

Золото у подоланні стометрової смуги з перешкодами з результатом 17.20., що є повторенням рекорду України, здобув Сергій Данильченко з Луганська, Сергій також виборов срібло у підйомі по штурмовій драбині з результатом 7.04.

У середній групі срібло у підйомі по штурмовій драбині здобув Віктор Сергієнко з Миколаєва з результатом 7.24., що є новим рекордом України.

Трете місце виборола наша команда і в пожежній естафеті у складі Владислава Блонського, Віктора Сергієнка, Володимира Клим’юка та Василя Стасюка. Загалом, здобувши на Чемпіонаті одну золоту, дві срібні та тринадцять бронзових медалей, наші юніори і здобули призове місце для України.

За словами старшого тренера юнацької збірної, начальника спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС в області, підполковника служби цивільного захисту Миколи Петрука, хлопці – а серед них вже є як досвідчені, зокрема призери попереднього Чемпіонату, так і новачки, яким довелося вперше виступати на змаганнях такого високого рівня – виступили достойно і продемонстрували результати на межі можливого.

Важливе значення у здобутті цього високого результату мала якісна підготовка до Чемпіонату, яка відбувалася на спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС в області, де створені оптимальні умови для тренування. Саме завдяки підтримці та увазі начальника Управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького перебування юних спортсменів на Прикарпатті було на високому рівні і передбачало все необхідне, як для тренувань, так і для відпочинку та відновлення сил. Що й дало можливість продемонструвати такі високі результати і війти у трійку призерів.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ