В Івано-Франківську взято під варту підозрюваного у збуті сильнодіючого синтетичного стимулятора - амфетамін

В Івано-Франківську взято під варту підозрюваного у збуті сильнодіючого синтетичного стимулятора - амфетамін

23.07.14 16:33 0 359
28-річного івано-франківця, котрий у обласному центрі налагодив підпільну мережу з продажу психотропної речовини - амфетамін, викрили оперативники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Івано-Франківського міськвідділу міліції.

У міліціонерів своєчасно з’явилися обґрунтовані підстави підозрювати молодика у збуванні наркотиків синтетичного ряду. У процесі проведення оперативно-розшукових заходів ці припущення підтвердилися. До речі, цей торговець наркоотрутою уже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних речовин, а цього разу чоловік вирішив не гаяти часу та влаштував нарко-бізнес.

Зловмисник тривалий час не зявлявся за місцем свого проживання, адже знав, що туди можуть навідатись правоохоронці. Він винаймав номери у різних готелях Івано-Франківська, а це і є свідченням того, що наркоторгівля приносила прибуток.

Правоохоронці провели санкціонований обшук, під час якого виявили синтетичний стимулятор, розфасований у фольгові згортки готові для збуту. Крім того, до матеріалів кримінального провадження долучено грошові кошти, здобуті івано-франківцем від реалізації наркотичної речовини.

Наразі фігуранта відкритого за збут наркотиків кримінального провадження, передбаченого ч.1 ст. 309 КК України взято під варту. Тим часом міліція з’ясовує джерело походження психотропної речовини амфетаміну. Правоохоронці мають підстави вважати, що зловмисник міг виготовляти його у домашніх умовах.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За видобуток бурштину на ...
Наступна новина: Закарпатська міліція ...

КОМЕНТАРІ