Збірна України з пожежно-прикладного спорту виборола бронзу на Чемпіонаті світу серед юніорів

Збірна України з пожежно-прикладного спорту виборола бронзу на Чемпіонаті світу серед юніорів

23.07.14 16:49 0 403
Національна молодіжна команда України посіла почесне третє призове місце на V Чемпіонаті світу серед юнаків з пожежно-прикладного спорту. У результаті запеклої боротьби хлопцям вдалося вибороти 1 золоту медаль, 2 срібні та 13 бронзових нагород.

Учасники Чемпіонату мірялися силами у 4 видах змагань: 100 м смузі із перешкодами, підйомі по штурмовій драбині, пожежній естафеті та бойовому розгортанню.

Українська команда з перших днів проведення Чемпіонату демонструвала свій професіоналізм та вміння вправлятися у різних естафетах. Так, 16 липня команда здобула дві срібні медалі у конкурсі “підйом по штурмовій драбині”. Другого дня проведення Чемпіонату, 17 липня, українська збірна завоювала золоту медаль в естафеті “подолання 100-метрової смуги перешкодами”.

19 липня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Збірна Українипотрапила у трійку лідерів з-поміж 12 країн світу. Як зазначають самі учасники, боротьба була запеклою та нелегкою. Капітан збірної України Василь Стасюк розповів про усі складнощі під час змагань: «Досить непросто було боротися, адже суперники були гарно підготовлені. Але ми зібралися із силами та показали хороший результат».

Тренер збірної Олександр Тарасов ділиться своїми враженнями від змагань: «Боротьба була досить запеклою. Показники та результати команд-суперників суттєво покращилися. Але наші хлопці продемонстрували незламний характер, завдяки чому і стали призерами». Окремо О.Тарасов подякував керівникам територіальних підрозділів ДСНС та навчальних закладів, а також особисто Голові Держслужби України з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському: «Дякую усім цим людям, які підтримують пожежно-прикладний спорт і розуміють всі його складнощі. Юнацький спорт це наше майбутнє» .

Нагадаємо, З 13 по 20 липня збірна України з пожежно-прикладного спорту боролася за звання переможця у V Чемпіонаті світу серед юніорів, який проходив у чеському місті Світаві. Участь у Чемпіонаті взяли спортивні делегації із 12 країн світу. Українська збірна складалась із 9 спортсменів, які боролися у трьох вікових категоріях: молодшій, віком від 13 до 15 років, середній - віком 15 – 17 років та старшій – до 18 років.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ