На Рівненщині завершують розробляти проект Стратегії розвитку області.

На Рівненщині завершують розробляти проект Стратегії розвитку області.

23.07.14 10:07 0 375
Заступник начальника Головного управління Держземагентства у Рівненській області Олександр Придатко взяв участь в обговоренні та аналізі соціально-економічної ситуації в регіоні на нараді під керівництвом Юрія Приварського, першого заступника голови Рівненської ОДА.

Протягом трьох місяців науковці, експерти, представники влади та громадські діячі визначали та аналізували сильні сторони Рівненщини, опираючись на які, слід розвивати економіку області.

Олександр Придатко розповів про шляхи раціонального використання коштів у місцевих бюджетах серед яких: передача в оренду земель сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами для сільськогосподарських потреб, нормативна грошова оцінка земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, нормативна грошова оцінка земель населених пунктів, продаж земельних ділянок та прав оренди на них на земельних аукціонах, передача в оренду невитребуваних земельних ділянок.

Проект Стратегії економічного та соціального розвитку регіону депутати Рівненської обласної ради можуть затвердити вже у вересні, після чого в області розпочнуть розробляти план реалізації основного економічного документу Рівненщини.

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Міський голова Микола ...
Наступна новина: Львівщина: у Соборі Святого ...

КОМЕНТАРІ