На Тернопіллі спокій прочан забезпечували 300 працівників міліції

На Тернопіллі спокій прочан забезпечували 300 працівників міліції

23.07.14 18:00 0 409
Для охорони громадського порядку під час проведення 19-20 липня Всеукраїнської та Молодіжної прощі у Зарваниці було залучено 300 працівників міліції, у тому числі 50 працівників батальйону патрульної служби особливого призначення «Тернопіль», а також 40 військовослужбовців Національної гвардії України та майже 100 членів таких громадських організацій як ВО «Тризуб ім.С.Бандери», Самооборони майдану, Автомайдану й інших.

Про це 21 липня під час прес-конференції щодо підбиття підсумків організації та проведення прощі повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра.

Також, посилаючись на дані УМВС в Тернопільській області, Леонід Олексійович констатував, що пiд час проведення Всеукраїнської прощі на території Марійського духовного центру с. Зарваниця порушень громадського порядку допущено не було. Працівниками міліції надавалася допомога 5 неповнолітнім в розшуку їхніх батьків та 4 громадянам з інших регіонів держави, які втратили зв'язок зі своєю групою.

Окрім того УМВС України в області під час прощі було встановлено два військові намети та розгорнуто роботу польової кухні.

Працівниками ДАІ було забезпечено супровід офіційних делегацій, які брали участь у прощі, а також організовано пропускний режим автотранспорту.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: рятувальники провели ...
Наступна новина: Луцьк: свято Нептуна на ...

КОМЕНТАРІ