Понад 12 тисяч людей подивилися всеукраїнську прощу он-лайн

Понад 12 тисяч людей подивилися всеукраїнську прощу он-лайн

23.07.14 12:51 0 455
Всеукраїнська та Молодіжна проща в Зарваниці цьогоріч уперше транслювалась он-лайн.

«Он-лайн трансляція прощі — це, найперше, можливість для тих, хто через недугу, вік чи в силу певних життєвих обставин не зміг прибути на прощу, долучитися до спільної молитви за мир та єдність в Україні і навіть на відстані стати духовно єдиним цілим з десятками тисяч прочанами», - переконаний голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк.

«В Україні такого, ймовірно, ще не було, - запевняє Іван Сороколіт, директор КП «Тернопіль Інтеравіа», яке здійснювало он-лайн трансляцію прощі. - Марійський духовний центр Зарваниця оперезаний лісом та лежить майже серед поля. Забезпечити навіть короткочасний якісний канал зв’язку там дуже складно. У час прощі через перевантаження стільникових мереж зі значними перебоями працює, а подекуди і взагалі не працює, мобільний зв’язок, а тут — дводобова он-лайн трансляція!».

Зйомки велися двома камерами: біля сцени та з верхівки дзвіниці. Організувати цифровий радіо-канал передачі допомогла компанія «Інтертелеком».

«Одночасно нас дивилося від 20 до 200 людей, - зазначає Іван Леонідович. - Загалом за дві доби маємо майже 12 тисяч унікальних переглядів. Третина глядачів — з-за кордону».

«Приємно, що нововведення знайшло схвальний відгук серед великої кількості людей, - зауважує Олег Сиротюк. - Плануємо також розглянути можливість он-лайн трансляції і найбільш масових культурно-мистецьких заходів, що відбуваються на Тернопільщині».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ