Група «Першого грудня» – владі: Виконуйте вами обіцяне і почніть жити по-новому

Група «Першого грудня» – владі: Виконуйте вами обіцяне і почніть жити по-новому

24.07.14 15:51 0 807
Ініціативна група «Першого грудня» закликає українську владу виконувати обіцяне і почати жити по-новому. А також негайно ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС та схвалити рішення про проведення дострокових парламентських виборів.

Про це йдеться у зверненні ініціативи до Президента та Верховної Ради.

Учасники групи «Першого грудня» переконані, що у влади не має ані політичних, ані моральних прав затягувати процес ратифікації угоди з ЄС, адже тверда політична воля здатна дозволити швидко втілити будь-які процедурні чи законодавчі рішення.

«Не мовчіть, а говоріть з людьми, – закликають у зверненні. – Наше суспільство стало достатньо зрілим, щоб розрізнити правду від неправди. Намагаючись знайти для своїх дій найменші виверти, ви посилюте неспокій і гнів народу. Не будьте формальною владою. Будьте владою реальною, яка здатна прийти на поміч громадянинові України в кожну критичну хвилину, попри відсутність яких-небудь приписів».

У зверненні наголошують і на необхідності невідкладно і публічно схвалити рішення про проведення дострокових парламентських виборів у нашій державі та закликають Президента і Верховну Раду бути свідомими своєї відповідальності: «Політичні компроміси, які можуть зберегти мажоритарну складову виборів чи високий прохідний бар’єр для нових політичних сил, є неприпустимі і викличуть спротив. Український парламент має пройти давно очікуване очищення. Верховна Рада мусить позбутися тавра зради».

Учасники групи «Першого грудня» також висловили свою повагу героїчній відповіді наших військових на російську агресію: «Ми вражені численними прикладами волонтерства і добродійної допомоги, яку звичайні люди роблять на користь поранених і покалічених. Коли ми бачили справжній, а не декоративний Майдан, то розуміли, що в країні відбулися зміни. Коли бачимо справжній, а не декоративний суспільний порив на підтримку рідної держави, знаємо, що зміни не пройшли марно».

Нагадаємо, що створена у двадцяту річницю референдуму ініціативна група «Першого грудня», до якої ввійшли чільні представники національної інтелігенції: В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський, має на меті домогтися встановлення в країні нових правил гри.

Як відомо, заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що якщо Угоду з ЄС ратифікувати зараз, бюджет країни втратить близько 560 млн грн.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області за ...
Наступна новина: У Львівській області на ...

КОМЕНТАРІ