На Волині у кожному районі та містах обласного значення діють пункти видачі гуманітарної допомоги

На Волині у кожному районі та містах обласного значення діють пункти видачі гуманітарної допомоги

24.07.14 15:22 0 809
На Волині у кожному районі та містах обласного значення діють пункти видачі гуманітарної допомоги, здебільшого вони обслуговують малозабезпечені верстви населення, а нині – уже й переселенців з Криму та Сходу України. Ще частину благодійної допомоги реалізовують в територіальні центри соціальної допомоги, медичні заклади та табори відпочинку. Про це йшлося в ході засідання робочої групи з гуманітарної допомоги при ОДА, яку провів голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Члени робочої групи розглянули питання розподілу шести гуманітарних вантажів, що передають релігійна місія «Карітас-Спес», обласні благодійні фонди «Карітас Волинь» та «Добродій». Допомога надана з Великобританії, Бельгії, Швейцарії та Німеччини.

До складу вантажу здебільшого входять одяг, меблі, дитячі іграшки та коляски, постільна білизна, інвалідні візки, велосипеди, медичні препарати, кухонне приладдя та швейне обладнання.

Як повідомила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Мишковець, з початку цього року 18 благодійних організацій надали Волині більш як дві тисячі тонн гуманітарного вантажу, а минулоріч – відвантажили вдвічі більше.

Григорій Пустовіт подякував благодійникам та керівникам профільних служб за таку хорошу справу: «Так складається у житті, що не всі можуть забезпечити себе усім необхідним. Люди потребують різної допомоги. І маємо, у тому числі благодійні організації, де малозахищені можуть отримати потрібні їм речі».

Водночас, голова облдержадміністрації дав завдання директор департаменту соціального захисту населення ОДА надати якомога більше інформації для переселенців з Криму та Сходу, які наразі проживають в області, щодо можливості отримання тої чи іншої гуманітарної допомоги.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівські правоохоронці ...
Наступна новина: В Одесі хочуть встановити ...

КОМЕНТАРІ