На Ужгородщині правоохоронці пильнують дітей під час літніх канікул

На Ужгородщині правоохоронці пильнують дітей під час літніх канікул

24.07.14 10:31 0 369
Днями міліціонери Ужгородщини провели рейд по розважальних закладах в Ужгородському районі. Метою даного заходу є виявлення дітей в нічний час без супроводу дорослих, також виявлення дорослих осіб, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебрацтво та іншу антигромадську діяльність.

Обійшовши більшу половину закладів в Ужгородському районі, які працюють в нічний час, порушень правоохоронці не виявили. І це їх досить порадувало, оскільки це свідчило про те, що батьки сумлінно відносяться до своїх обов’язків щодо виховання дітей. А все це є результатом клопіткої праці міліціонерів, які систематично здійснюють профілактичні заходи як з дітьми, так і з їхніми батьками.

Під час відпрацювання начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Ярослав Вайдулич проводив також і профілактичні бесіди з працівниками відвіданих закладів, яким наголошував на дотриманні норм законодавства.

Шановні батьки! Просимо вас більше уваги приділяти дозвіллю ваших дітей. Водночас нагадуємо вам, що за вчинення правопорушень і злочинів неповнолітніми настає адміністративна та кримінальна відповідальність.

Ганна ДАН,

Ужгородський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: НАДХОДЯТЬ КОШТИ НА ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ