Закарпатські свободівці вирушають на схід України

Закарпатські свободівці вирушають на схід України

24.07.14 16:32 0 868
21 липня 2014 року група націоналістів пройшла військово-лікарську комісію перед тим, як вирушити на схід України в розташування 2-го резервного батальйону Національної гвардії. ж бійці виїхали до кордону Харківської та Луганської областей для організації подальшої допомоги силам АТО.

Група вже пройшла необхідні перевірки та рухається до місця дислокації. Особливу подяку від імени чоти добровольці висловлюють Андрію Міщенку, Сергію Рудику та Анастасії Сніжній за надані бронежилети та каски.

Чота займатиметься допомогою у розбудові інфраструктури фронту та особливими завданнями. Збір у Києві провів голова Закарпатської "Свободи" Олег Куцин. Він наголосив: "Ми не можемо стояти осторонь у той час, коли проти нашої держави триває відкрита агресія, гинуть українці, руйнується наша державність. Тому ми розуміємо, що основна наша діяльність повинна бути спрямована на допомогу війську. Крім організації допомоги гуманітарної, значна частина свободівців готові зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Крім тих наших побратимів, які вже ведуть боротьбу в складі різних військових частин та в батальйоні "Січ", зараз сформувався загін, який у складі Нацгвардії буде знищувати сепаратистську наволоч".

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку міська рада ...
Наступна новина: Чернігів: Інформація щодо ...

КОМЕНТАРІ