На Тернопіллі змагалися сильні духом

На Тернопіллі змагалися сильні духом

24.07.14 10:40 0 409
23 липня у рамках Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці відбулися обласні відбіркові змагання «Сила духу». Організатор – управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тернопільській області.

«Кількість учасників цього року збільшилася від десяти до сорока, – констатував заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в області Григорій Радзіх. – Змагалися вони у шести видах спорту: бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи, гирьовий та армспорт».

Від голови Тернопільської облдержадміністрації учасників змагань привітав директор Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

«Участь у спартакіаді – це вже перемога, - наголоси він. – Своїм щоденним життям, успіхами та досягненнями ви вже доводите, що сила духу перемагає будь-які негаразди».

Змагання були запеклими. Загальну командну першість вибороло відділення виконавчої дирекції Фонду Тернополя. Друге місце розділили між собою відділення виконавчої дирекції Фонду Чортківського і Заліщицького районів, а третє посіло відділення Підволочищини.

Фінальна Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» відбудеться в Ужгороді, всередині вересня.

Довідково.

Нині на обліку у Фонді перебуває 2392 потерпілих внаслідок виробничих травм, інвалідів трудового каліцтва та утриманців. Організація опікується ними, допомагає відновити здоров’я та працездатність, повернутися до повноцінного життя.

Перша Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» відбулася у 2013 році.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Через зловживання та ...

КОМЕНТАРІ