Олег СИРОТЮК: « Ми відкриті до спілкування та нових креативних ідей»

Олег СИРОТЮК: « Ми відкриті до спілкування та нових креативних ідей»

24.07.14 12:44 0 377
Проектна сесія платформи «Нова Країна» 22 липня зібрала в Українському домі «Перемога» представників бізнес-структур міста та громадських організацій. Участь у ній взяв і голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

«Авторами проектів, представлених є тернополяни, – констатував голова громадської організації «Змінюємо Україну» Олег Мушій. - Вони спрямовували їх на розвиток нашої області в різних напрямках. На стратегічній сесії ми напрацювали рішення, які, сподіваємося, реалізуємо за 90 днів».

Більшість проектів та ідей, представлених громадськими активістами, сподобалася Олегу Сиротюку. Деякі з них, як зауважив голова Тернопільської ОДА, уже визначені як пріоритетні і будуть внесені в стратегію розвитку області на період до 2020 року, над якою розпочала роботу облдержадміністрація.

«Для нас дуже важливо почути нові, неординарні, конструктивні ідеї щодо розвитку області, - зазначив Олег Сиротюк. - Ми відкриті до спілкування і будемо вдячні за вашу небайдужість, креативність, співучасть у розбудові та зміцненню Тернопільщини».

Довідково:

«Нова Країна» - це загальноукраїнський проект, над яким працює близько 2 тисяч експертів не лише з України: асоціація випускників Гарварду, асоціація випускників українських бізнес-шкіл, Несторівська група, асоціація міжнародних консультантів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ