Житомирські правоохоронці відбули на схід держави на зміну своїм побратимам ,

Житомирські правоохоронці відбули на схід держави на зміну своїм побратимам ,

25.07.14 12:07 0 812
Двісті працівників міліції області у складі зведеного загону відбули до зони проведення АТО. Правоохоронці змінять своїх колег, які вже майже місяць забезпечують безпеку мирних жителів у населених пунктах сходу країни.

У складі зведеного загону традиційно перебувають патрульні, оперативники, слідчі, дільничні, експерти, працівники територіальних міськрайвідділів - представники практично усіх служб міліції. Дехто з добровольців визвався захищати правопорядок у «гарячих» регіонах нашої держави вже вдруге.

- на нас покладається неабияка відповідальність: допомогти повернути співвітчизникам мир і спокій, - звернувся до працівників начальник УМВС України в Житомирській області Юрій Демяненко. – Я впевнений, що ви справитеся з усіма поставленими задачами. Допомагайте й бережіть один одного. Зі свого боку ми будемо дбати, аби ви були забезпечені усім необхідним.

Головний міліціонер Житомирщини також відзначив, що усі відряджені забезпечені бронежилетами відповідного рівня захисту та шоломами, чому неабияк посприяли Житомирська обласна та міська ради, а також місцева громада, допомігши коштами задля їх закупівлі. Окрім того, правоохоронці мають автоматичну зброю, спецзасоби, забезпечені іншими необхідними речами й коштами.

Про готовність міліціонерів до виконання поставлених завдань доповів Анатолій Монзолевський, який очолив загін житомирських правоохоронців уже вдруге:

- Настрій у всіх оптимістичний, а дух бойовий. Ми впевнені, що виконання службового обов’язку є справою честі для кожного правоохоронця, тому ніхто не сумнівається у необхідності такого відрядження. З нами Бог, з нами Україна і за нами правда, - зазначив він.

Міцними обіймами, зі щирими та добрими словами, рідні та друзі зичили міліціонерам успішного виконання завдань та швидкого повернення додому живими та неушкодженими. Правоохоронці ж запевнили їх, що обов’язково дотримуватимуться усіх настанов та запрошували зустрічати їх вдома за кілька тижнів.

У добрий путь, колеги! Повертайтеся додому у такому ж складі зі звісткою про мир!

СЗГ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Житомирщині міліція ...

КОМЕНТАРІ