Тернопільська область: дитячий табір «Юний рятувальник» увосьме розпочав зміну

Тернопільська область: дитячий табір «Юний рятувальник» увосьме розпочав зміну

25.07.14 09:26 0 859
23 липня у мальовничій місцевості поблизу села Скоморохи Бучацького району на базі оздоровчого комплексу "Лісовий" увосьме урочисто відкрили польовий спеціалізований табір "Юний рятувальник", який функціонуватиме впродовж двох тижнів.

Його створено з метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки в побуті, навичкам, як діяти в різних надзвичайних ситуаціях, також для популяризації серед дітей і молоді здорового, активного способу життя. До слова, таборування організоване Тернопільським обласним відділенням Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» за сприянням Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Цьогоріч в наметах оселились 40 дітей, серед них 3-є - з сімей, що прибули шукати прихистку на Тернопільщині з зони проведення АТО, на сході України.

Під час таборування, юні вогнеборці не лише розважатимуться – під керівництвом досвідчених наставників з числа працівників обласного Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій вони відпочиватимуть, оздоровлюватимуться та навчатимуться, пізнаватимуть світ. Візьмуть участь у захоплюючих конкурсах та спортивних розвагах, побувають на цікавих екскурсіях, дізнаються, як поводити себе у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, опанують основи надання домедичної допомоги. Зможуть отримати кваліфіковану консультацію психолога та лікаря.

На відкритті тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей висловив сподівання та надію на те, що праця, яку вклали організатори табору не мине безслідно – діти дізнаються багато нового, цікавого та корисного, здобудуть нових друзів, а по завершенню табірної зміни повернуться додому зміцнілими, загартованими та сповненими нових вражень.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чернігів: Круглий стіл ...

КОМЕНТАРІ