Велопарковки в Чернігові мають бути стандартними

Велопарковки в Чернігові мають бути стандартними

25.07.14 10:53 0 795
Стандартні креслення велопарковок, які встановлюватимуться на території Чернігова, погоджені з громадськими організаціями велосипедистів і затверджені як орієнтир для інвесторів. На цьому акцентує увагу заступник міського голови Анна Романова.

Вона уточнила, що в ході користування вже існуючими велопарковками та з урахуванням конструкцій сучасного велотранспорту наразі обрано оптимальний варіант. Підприємці, керівники закладів та установ, які хочуть біля себе розмістити парковки для велосипедів своїх працівників чи відвідувачів, або інвестори, які бажають зробити подарунок місту, повинні брати за основу саме таку модель, як представлено на малюнках та кресленнях.

Нагадаємо, що встановлення велопарковок у Чернігові два роки тому започаткував начальник комунального підприємства «Паркування та ринок» міськради Дмитро Синенко в рамках підготовки до Євро-2012 спільно з управлінням стратегічного розвитку міста та туризму. Девіз акції : «Вибір Чернігова – велосипед». Ця робота триває і шириться містом.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ