На Тернопіллі наталка Михно відвідала професійний сільськогосподарський ліцей у Хоросткові

На Тернопіллі наталка Михно відвідала професійний сільськогосподарський ліцей у Хоросткові

25.07.14 09:36 0 884
23 липня з робочим візитом заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Наталка Михно побувала у Хоростківському професійному сільськогосподарському ліцеї, що на Гусятинщині.

Очільник гуманітарної сфери оглянула оновлену котельню, навчальний корпус та гуртожиток.

За словами директора навчального закладу Бориса Чорнія, для учнів ліцею створені всі умови для здобуття практичної освіти.

«У розпорядженні ліцею - 18 тракторів та 120 одиниць різної сільськогосподарської техніки, - розповів Борис Чорній. – Відтак найпопулярнішою професією, яку хочуть здобувати наші вихованці - тракторист-машиніст з присвоєнням різних категорій водійських прав».

Директор ліцею також розповів, завдяки добре налагодженій співпраці з місцевими аграріями, учні мають змогу проходити практику на підприємствах, а кращі з вихованців – після завершення ліцею залишаються там на роботі.

«Зараз надзвичайно важливою є підготовка фахових працівників для конкретних підприємців, які забезпечать їм гідні умови праці, - підкреслила Наталка Михно. – Важливо, що Хоростківський сільськогосподарський ліцей вже має реальні напрацювання, які можуть служити прикладом для інших професійно-технічних закладів».

За словами Наталки Михно, впровадження партнерських стосунків між навчальними закладами та підприємствами дозволить не лише подолати проблему безробіття, але й стимулюватиме молодь до навчання.

Довідково: у 2003 році ПТУ № 27 реорганізовано в Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей. За час існування навчального закладу підготовлено понад 20 тисяч висококваліфікованих робітників. У розпорядженні ліцею – понад 200 га землі, більша частина з яких - сільськогосподарські землі. Навчання та проживання у гуртожитку для учнів – безкоштовне.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Круглий стіл ...
Наступна новина: У Чернігові до Дня ...

КОМЕНТАРІ