На Тернопіллі громада Хоросткова звернулася до Наталки Михно за допомогою

На Тернопіллі громада Хоросткова звернулася до Наталки Михно за допомогою

25.07.14 12:36 0 910
23 липня заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Наталка Михно провела виїзний прийом громадян у місті Хоростків.

Активісти з числа громади окреслили Наталі Володимирівні найгостріші проблеми, пов’язані з роботою місцевої амбулаторії. На думку ініціативної групи, лікарі та медсестри неналежним чином виконують свої посадові обов’язки у наданні послуг.

У ході спілкування колективу Хоростківської амбулаторії з Наталкою Михно, головами Гусятинських райдержадміністрації Ігорем Аніловським та районної ради Василем Бойчуком, а також заступником директора департаменту охорони здоров'я Тернопільської ОДА Лідією Чайковською, було роз’яснено та окреслено шляхи вирішення ряду питань, що стосуються діяльності та фінансування медичних закладів різних рівнів.

"Нам варто розуміти, що 88% державного фінансування медицини області йде на заробітну плату, 10% - на енергоносії і тільки 2% - на пацієнта. До цих 2% належить і медикаментозне забезпечення, і триразове харчування, і витрати на обладнання, - пояснила Лідія Чайковська. - І така ситуація не лише в Хоросткові чи Гусятинському районі, а в кожному районі області. Наразі, робити у вашому місті медичний заклад другого ступеня – не рентабельно. Найперше - через малий потік пацієнтів".

Окрім проблем фінансування та статусу місцевого медичного закладу, представники влади донесли до персоналу і зауваження від громади. Лікарям та медсестрам рекомендували знайти порозуміння з людьми на місцях, без втручання «зверху».

"Настав той час, коли громада відчуває силу свого голосу і ми маємо це враховувати. Адже який посил людям даємо ми, публічні представники, котрі перебувають на службі у народу, таку відповідь і отримуємо," - наголосила Наталка Михно.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ