"Карпатський легіон": позитивний досвід поєднання приємного з корисним

"Карпатський легіон": позитивний досвід поєднання приємного з корисним

25.07.14 10:17 0 911
У сьогоднішній прес-конференції, яку зініціювали організатори табору - представники осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака в Івано-Франківській області та туристична компанія «Павлів І К», взяли участь прес-секретарі силових структур краю, зокрема МВС та ДСНС області, начальник кримінальної міліції у справах дітей обласного управління міліції та інші зацікавлені особи.

«Карпатський легіон» - навчально-вишкільний табір, в якому проводили свої літні канікули школярі практично з усіх областей України, базувався посеред гір та проходив у два етапи. Його учасниками були діти віком від 5 до 12 років та з 12 до 18 років, а у кожному загоні по 30 дітей.

Популяризація українських бойових мистецтв, удосконалення технічної майстерності для самозахисту, формування знань та вмінь виживання в складних природних умовах, вольової і фізичної витривалості організму, вміння діяти в складі команди – основна мета заходу.

Зокрема, міліціонери влаштовували в таборі видовищні показові виступи, ознайомили відпочивальників із спецзасобами, що використовують в роботі правоохоронців. Діти допитливо розглядали справжні бронежилети та шоломи, автомат Калашникова і пістолет Макарова. Водночас правоохоронці, користуючись нагодою, пояснювали дітям, яку небезпеку становить зброя, застерігали від неправильного поводження із нею.

Варто зазначити, що такі заходи дають можливість підготувати майбутні кадри до служби в армії, правоохоронних органах, зокрема в міліції.

«Безумовно, подібні проекти допомагають правоохоронцям у попередженні та боротьбі зі злочинністю у дитячому середовищі, виявленні причин і умови, які сприяють учиненню підлітками правопорушень і злочинів, та вжитті заходів щодо їх усунення – розповідає начальник СКМСД УМВС в області підполковник міліції Алла Лемчак.

– Приміром, торік у таборі перебував школяр, батьки котрого були у розпачі, адже не могли знайти спільної мови з сином. Хлопець частенько бешкетував, в школі характеризувався, як розбишака. А після табору, розповідають батьки хлопчика, він повернувся зовсім іншою дитиною. До підлітка знайшли підхід і, як наслідок, отримали позитивний результат. Хлопчина став контрольованим, дисциплінованим та відповідальним. Такі організації міліція краю підтримує, сприяє їхньому розвитку та опікується, адже вони водночас полегшують і роботу правоохоронців, формують свідомих громадян».

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Для батальйону ...

КОМЕНТАРІ