На Хмельниччині міський голова Кам'янця-Подільського зустрівся з підприємцями ринку

На Хмельниччині міський голова Кам'янця-Подільського зустрівся з підприємцями ринку

26.07.14 09:07 0 762
24 липня міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з підприємцями ринку для обговорення питань, які їх наразі цікавлять.

На початку зустрічі представники ринку повідомили про те, що вони створили власну громадську організацію, яка нараховує близько 1500 осіб, і в подальшому вони вивчатимуть всі питання, які стосуватимуться роботи їхнього підприємства.

Також підприємці подякували міській владі за те, що допомогла їм вирішити проблему з реконструкцією ринку, відзначивши при цьому позитивні результати співпраці. Окрім того учасники зустрічі поцікавилися яким бачить подальший розвиток КВЗП "Кам’янець-Подільський”міський голова.

"Я вже говорив про те, що питання реконструкції ринку не на часі і найближчі декілька років все залишатиметься так як є. враховуючи надзвичайно складну ситуацію в країні, коли немає можливості створити нові робочі місця, я розумію, що робота, яка у вас є – єдина можливість забезпечити сім’ю. Попри те, що були домовленості з інвесторами про відкриття сміттєпереробного, насіннєвого, запуску "Приладобудівного” заводів та "Електрону”, через події в країні, ніхто не ризикує вкладати кошти в розвиток промисловості. Тому ті, хто працює на КВЗП, будуть там працювати” – зазначив Михайло Сімашкевич.

Висловили учасники зустрічі і незадоволення тим, що кошти, які отримує їхнє підприємство ідуть на баланс Кам’янець-Подільського районного споживчого товариства. Міський голова нагадав, що майже одразу після того як став мером міста, він порушував питання про те, щоб повернути ринок в комунальну власність міста, але самі ж підприємці відмовилися.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Юрій Підлісний відвідав ...
Наступна новина: 1355 порушень законодавства ...

КОМЕНТАРІ