Київська школярка виборола «золото» на чемпіонаті світу з тхеквондо

26.07.14 14:23 0 1152
Учениця Київської загальноосвітньої школи № 253 Вікторія Собко здобула золоту медаль на першому чемпіонаті світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів, що нині відбувається в Баку (Азербайджан).

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У ваговій категорії до 33 кілограмів вихованка тренера Валерія Брунса провела п’ять важких поєдинків і всі виграла. На шляху до вирішального двобою Вікторія Собко обіграла спортсменок з США – 17:0, Ізраїлю – 12:3, Єгипту – 5:2 та Росії – 13:0. У фіналі вона здобула переконливу перемогу на Шарлотою Чао (Франція) з рахунком 7:0.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Михайло Мельник щиро привітав юну спортсменку та її тренера з вдалими виступами на світовій першості і побажав нових успішних стартів на міжнародній арені.

На фото: Вікторія Собко та її наставник Валерій Брунса